Gyülekezeti hét 2022

Gyülekezeti hét 2022

Kedves Testvérek! 2022 nyáron újra szeretnénk együtt lenni Isten igéje mellett a jól bevált helyszínen, Nován. A hét szervezése folyamatban van, az előzetesen jelentkezőktől kérjük az előlegek (10-30%) befizetését, ezzel megerősítve a...

Bővebben

Dátum:
Igehely:
Zsoltárok 8
Igehirdető:
Találatok:
674
Igehirdetés megjegyzések:

Az istentisztelet után a hétvégén a gyülekezetünkben zajló teremtéskutató minikonferenciához kapcsolódóan Dr. Pauk János növénygenetikus testvérünk mondott beszédet: "Valóban Isten teremtette a világot?"

Ez a szombati előadásokkal együtt letölthető a Protestáns Teremtéskutató Kör (PTK) weboldaláról a GeMini 2009 tavasz menüpontban.

Elérhetőség

Budapest-Békásmegyeri Református Egyházközség

Cím: 1039 Budapest, Csobánka tér 8. (térkép)
Lelkipásztor: Sípos Aba Álmos
Fogadóórák: telefonos egyeztetést követően bármikor
Mobil: +36 30 520-7292
Tel./Fax: +36 1 243-4689
Email: lelkesz@refbekasmegyer.hu
Webmester: webmester@refbekasmegyer.hu
Facebook-oldal: ReformatusBekasmegyer