Pápán jártunk

Pápán jártunk

November 19-én gyülekezetünk elszánt kis csapata Pápára, református egyházunk dunántúli központjába indult lelkészünk, Sípos Aba Álmos és főgondnokunk, Békefi György vezetésével, akitől már útközben számos információt kaptunk a megtekintendőkről.

Bővebben

Dátum:
Igehely:
Zsoltárok 8
Igehirdető:
Találatok:
691
Igehirdetés megjegyzések:

Az istentisztelet után a hétvégén a gyülekezetünkben zajló teremtéskutató minikonferenciához kapcsolódóan Dr. Pauk János növénygenetikus testvérünk mondott beszédet: "Valóban Isten teremtette a világot?"

Ez a szombati előadásokkal együtt letölthető a Protestáns Teremtéskutató Kör (PTK) weboldaláról a GeMini 2009 tavasz menüpontban.

Elérhetőség

Budapest-Békásmegyeri Református Egyházközség

Cím: 1039 Budapest, Csobánka tér 8. (térkép)
Lelkipásztor: Sípos Aba Álmos
Fogadóórák: telefonos egyeztetést követően bármikor
Mobil: +36 30 520-7292
Tel./Fax: +36 1 243-4689
Email: lelkesz@refbekasmegyer.hu
Webmester: webmester@refbekasmegyer.hu
Facebook-oldal: ReformatusBekasmegyer